Witamy w BZ ACADEMY POLSKA - firmie szkoleniowej kształcącej cywili
oraz profesjonalistów z zakresu strzelectwa praktyczno - taktycznego.
GRAFIK SZKOLEŃ

Desert Storm Firearms Association

Free Workshop for Members.

Group and Individual firearms courses

Start Firearms Training With US

Law Enforcement Firearms Training

Courses for professionals

Why it's good option to train at BZ ACADEMY?

Our own firearms training facility

DESERT STORM Training Facility

BZ Academy is located in the heart of EUROPE and has its own tactical training facility. We have a 100m three-direction shooting range as well as a smaller 25m shooting range. We plan to build a full-size Shoot House very soon.

We own firearms tactical training facility - DESERT STORM range.

Desert Storm Firearms Association

If you have a passion for firearms you should join DESERT STORM Firearms Association

Firearms Association DESERT STORM works as a NON-PROFIT body and supports all firearms users to educate them on safe and proper firearms handling. We run FREE firearms workshops for our members and offer discounts for BZ Academy Firearms Courses.

Dołącz już dziś

Checked and trustworthy firearms instructors

Our Instructor Team is certified by SIG SAUER ACADEMY USA.

BZ Academy International Instructor Team is not only experienced, passionate about the shooting but also the only one in Europe Certified by SigSauer Academy in the USA. With over 10 years of teaching experience, we developed training methods that will speed up your learning process and show positive results quicker.

Our own training firearms

We supply modern firearms and all the necessary equipment for our clients

For our clients, we have over 40 firearms to choose from. Starting with semi-automatic pistols such as Glock 17/19/19X, and finishing on modern AR15(M4) in .223/5.56mm platforms as well as classic AK47 variants in 7.62mm and .223. We also have UZI and polish PM63 RAK. For long-range shooters, we offer Ruger Precision Rifle or Remington 700 in .308

We use the latest technology

SIRT Laser pistols and ManisX device

Our courses are accelerated by SIRT Training Pistols and MantisX devices for shooting diagnostics. We use advanced technology to speed up your learning process.

CHECK SIRT PISTOLS OFFER

Check our firearms training offer. Best Firearms Training Company in EUROPE.

NEXT FIREARMS TRAINING COURSE STARTS SOON

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds

Firearms Training Courses and Workshops

 • Zapewniamy broń

  Nie posiadasz własnej broni? To nie problem – skorzystaj z naszych jednostek broni szkoleniowej. Posiadamy szeroki asortyment pistoletów oraz karabinki AR15/AK47.

 • Profesjonalny trening

  Nasza kadra instruktorska posiada wieloletnie doświadczanie szkoleniowe oraz kwalifikacje instruktorskie pozyskane miedzy innymi w SigSauer Academy w USA.

 • Amunicje 

  W pakietach szkoleniowych zapewniamy amunicje. Przy treningach indywidualnych lub korzystaniu z naszej strzelnicy DESERT STORM jest możliwość zakupu amunicji. Cennik na dole strony.

 • Ochraniacze oczu i słuchu

  Uczestnikom naszych szkoleń oraz klientom indywidualnym zapewniamy okulary ochronne oraz ochronę słuchu. Bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy sobie na pierwszym miejscu. 

Poznaj nas bliżej

Firma szkoleniowa BZ Academy powstała w 2015 roku a jej celem jest szkolenie osób cywilnych, policji, agentów ochrony oraz operatorów całego świata z zakresu strzelectwa praktycznego, strzelectwa taktycznego, samoobrony oraz reakcji w sytuacjach kryzysowych. BZ Academy posiada wykwalifikowaną kadre instruktorska z wieloletnim miedzynarodowym doświadczeniem. Szkolimy według najwyższych standardów metodyki nauczania poznanych na kursach instruktorskich w USA. BZ Academy jako jedyna w Europie akademia szkoleniowa posiada instruktorów, którzy pozytywnie przeszli i zaliczyli szkolenia instruktorskie w Sig Sauer Academy w New Hampshire USA. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki sposób nauczyć każdego jak bezpiecznie i sprawnie poslugiwac sie bronia palna nie tylko na strzelnicy podczas strzelań rekreacyjnych, ale również podczas sytuacji kryzysowych w wysokim stresie.

Szkolenia Strzeleckie Pistolet Karabin

W swojej ofercie BZ ACADEMY POLSKA posiada szeroką gamę szkoleń strzelecko-taktycznych dla nowych strzelców oraz tych, którzy posiadają doświadczenie w strzelectwie praktyczno-taktycznym. Sprawdź naszą ofertę poniżej:

Zasady bezpieczeństwa

W BZ Academy szkolimy świadomych strzelców i edukujemy ich z zakresu bezpieczeństwa uzywania broni palnej, dlatego kluczowe jest przestrzeganie zasad bezpieczenstwa przez wszystkich uzytkowników strzelnicy.

 1. Dyscyplina palca an spuście – palec an spuście kladziemy dopiero, gdy many zgrane przyrządy celownicze na celu I jesteśmy gotowi oddać strzał. W przeciwny wypadku ułożenie palca na spuście, jest niedopuszczalne. 
 2. Świadomość kierunku lufy – zawsze miej swiadomość gdzie skierowana jest broń i kontroluj kierunek wylotowy poscisku. Nigdy nie kieruj lufy na inne osoby oraz części własnego ciala.
 3. Bądź zawsze pewny stanu swojej broni, czy jest rozładowana, czy załadowana i gotowa do strzału. W razie wątpliwości sprawdz jej stan w bezpiecznym kierunku, który wyznaczy instruktor prowadzący strzelanie. 
 4. Miej świadomość sytuacyjną i przed oddaniem strzału upewnij się, że jest bezpiecznie. Sprawdź czy nie ma żadnych osób przed tobą, przed celem, bądź za celem. 

Sprawdź klip z otwarcia strzelnicy

Zrób prezent bliskiej osobie

Podaruj kupon szkoleniowy swoim bliskim. Idealny prezen na urodziny lub inną okazje.

Cennik strzelań indywidualnych

Wyślij wiadomość i umów się na swoje pierwsze strzelanie. Instruktor wszystko Ci wyjaśni i pomoże postawić pierwsze kroki. Popracujemy nad Twoją postawą strzelecką, chwytem i celnością. Zamów wizytę już dziś.

Przy każdym pakiecie strzeleckim uczymy poprawnej obsługi broni zgodnie z najnowszymi wytycznymi SIG SAUER Academy w USA.
Dostępne pakiety strzeleckie dla osób bez własnej broni.

Pakiet Pistolet

250PLN
 • Glock 17
 • 100szt Amunicji 9mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron
Rezerwuj Termin

PAKIET KARABIN

300PLN
 • AR15/M4/AK47
 • 50szt .223 + 50szt 7.62mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron>
Rezerwuj Termin

PAKIET MIESZANY

280PLN
 • Glock 17 / AR15 / AK47
 • 40szt 9mm + 40szt .223 + 40szt 7.62mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron
Rezerwuj Termin
NIE WYMAGANE POZWOLENIE NA BRON

Nie chcesz pakietu? - plac tylko za amunicje.

W cene wliczona obsługa instruktora, tarcze strzeleckie, oraz wynajem broni. Do dyspozycji Pistolety Glock oraz XDM. Karabinki AK47 oraz AR15.

KOSZT AMUNICJI (minimum 10szt z jednego kalibru)
- 9mm Parabelum 3PLN (Glock17/Glock19/Glock19X/XDM)
- .223 rem 4PLN (AR15)
- 7.62 3.50PLN (AK47)
- 9mm Makarov 3PLN (PM63 RAK - Ręczny Automat Komandosa)
- Strzelba 12G 3.50PLN
- .22lr 1.50PLN

W celu skorzystania ze strzelnicy prosimy o kontakt. Spotkania umawiamy indywidualnie. NIE MUSISZ MIEC POZWOLENIA NA BRON. My dostarczamy bron i amunicje.

Koszt 50PLN za godzinę od osoby.

Posiadasz własną broń? Wynajmij stanowisko i strzelaj.

Wynajmij stanowisko i korzystaj z własnej broni i amunicji. Pamiętaj tylko o zasadach bezpieczeństwa.
Sprawdź zakładkę o wynajmie strzelnicy po więcej informacji.

Lokalizacja Ośrodka Szkoleń BZ Academy – Strzelnica Desert Storm

 

Strzelnica Desert Storm i firma szkoleniowa BZ Academy znajduje się w Radostowie Średnim w okolicy Lubania, Zgorzelca i Bolesława. Dojazd w Wrocławia zajmuje ok 1 godz 20min autostrada A4.

Dojazd do Strzelnicy Desert Storm:

Z Lubania: należy kierować się na Radostów Średni w stronę Mściszowa i Gościszowa. Po dojeździe do Radostowa Średniego na skrzyżowaniu należy kierować się prosto. po lewej stronie należy minąć Żwirownie i po ok 300m skręcić w lewo utwardzaną polna droga. Stad juz  widać wały strzelnicy Desert Storm. Po 150m po lewej stronie znajduje się wjazd na strzelnice Desert Storm.

Ze Zgorzelca – dojazd na Strzelnice Desert Storm ze Zgorzelca jest prosty. Należy kierować sie na Luban. Jadąc obwodnica w strone Jeleniej Gory w Lubaniu należy na światłach przed Biedronką w lewo i kierować sie na Radostów Średni. Po dojeździe do Radostowa Średniego na skrzyżowaniu należy kierować się prosto. po lewej stronie należy minąć Żwirownie i po ok 300m skręcić w lewo utwardzaną polna droga. Stad juz  widać wały strzelnicy Desert Storm. Po 150m po lewej stronie znajduje się wjazd na strzelnice Desert Storm. Trasa zajmuje ok 30min.

Z Bolesławca – najkrótsza droga z Bolesława na Strzelnice Desert Storm prowadzi przez Ocice, Gościszów i Mściszów. Trasa zajmuje ok 28 minut. Po wyjezdzie z Mściszowa w strone Radostowa Średniego po ok 2km będzie widać nasz obiekt po prawej stronie. Należy skręcić w prawo przed wałami polna utwardzana droga.

Jeżeli szukasz strzelnicy w Bolesławcu, Zgorzelcu lub Lubaniu Strzelnica Desert Storm jest w zasięgu reki. Sprawdź nasze szkolenia i skontaktuj się z nami.