Cart: 0 produkty 0

Vouchery Strzeleckie

Vouchery Strzeleckie – Bony Podarunkowe do wykorzystania na strzelnicy DESERT STORM.

UWAGA! W Związku z drożejącą i coraz ciężej dostępną amunicja spowodowaną wojną w Ukrainie zawieszamy sprzedaż pakietów i voucherów strzeleckich do odwołania. Nasze zapasy amunicji przeznaczamy na szkolenia oraz warsztaty strzeleckie. Chętnych zapraszamy, a za niedogodności przepraszamy. Wszystkie już wykupione pakiet będziemy realizować normalnie. 

Idealne na prezent – gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz niezapomniane wspomnienia. 

Vouchery Strzeleckie, to świetny pomysł na prezent. Sprezentuj bliskiej osobie pobyt na strzelnicy pod opieka instruktora – gwarantujemy niezapomniane przeżycia. Całej procedury dokonasz ONLINE bez wychodzenia z domu a VOUCHER prześlemy na maila w formie PDF do samodzielnego druku. 

Nie masz pomyslu na prezent?  Vouchery strzeleckie…. to może się okazać strzał w dziesiątkę. 

Mozesz tez poprzez VOUCHER zamówić pakiet strzelecki dla siebie. Wybierz pakiet strzelecki i umów sie na strzelnicę. Nasi instruktorzy zadbaja o przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i obsługi broni. 

Zamów VOUCHER dla bliskiej osoby na pakiet strzelecki, szkolenia, lub członkostwo w stowarzysyszeniu DESERT STORM. Dla osób posiadających własną broń polecamy zakupić voucher na szkolenia strzeleckie. 

Zamim podejmiesz decyzję jaki VOUCHER wybrać sprawdź cennik pakietów strzeleckich oraz amunicji TUTAJ oraz Warsztaty i Szkolenia Strzeleckie TUTAJ. 

Wypełnij formularz ponizej w celu nabycia VOUCHERA. Po wypełnieniu formularza wyślemy email z instrukcjami odnośnie płatności. Po zaksięgowaniu płatności przygotujemy voucher i wyślemy go na maila podanego w formularzu. Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty wysłania go mailem. W celu realizacji prosimy o kontakt z kilkudniowym wyprzedzeniem. 

 

Voucher Strzelecki

Wypełnij formularz online i otrzymaj VOUCHER do wykorzystania na strzelnicy DESERT STORM w Radostowie Średnim. 

    Wybierz rodzaj Vouchera

    Dla kogo ma byc VOUCHER?

    Minimum 4 characters