Cart: 0 items 0

Vouchery Strzeleckie

Vouchery Strzeleckie – Bony Podarunkowe do wykorzystania na strzelnicy DESERT STORM.

Idealne na prezent – gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz niezapomniane wspomnienia. 

Vouchery Strzeleckie, to świetny pomysł na prezent. Sprezentuj bliskiej osobie pobyt na strzelnicy pod opieka instruktora – gwarantujemy niezapomniane przeżycia. Całej procedury dokonasz ONLINE bez wychodzenia z domu a VOUCHER prześlemy na maila w formie PDF do samodzielnego druku. 

Nie masz pomyslu na prezent?  Vouchery strzeleckie…. to może się okazać strzał w dziesiątkę. 

Voucher może opiewać na dowolną kwotę, która zostanie na strzelnicy zamieniona na wystrzelaną amunicję, jak równierz może być zamieniona na szkolenia lub warsztaty strzeleckie. Dla osób posiadających własną broń VOUCHER może byc przepustką na strzelnicę do własnych treningów (np. zamów VOUCHER na 300PLN a osoba obdarowana będzie mogła korzystać 6 godzin ze strzelnicy z własną bronia). 

Zamim podejmiesz decyzję jaki VOUCHER wybrać sprawdź cennik pakietów strzeleckich oraz amunicji TUTAJ oraz Warsztaty i Szkolenia Strzeleckie TUTAJ. 

Wypełnij formularz ponizej w celu nabycia VOUCHERA. Po wypełnieniu formularza wyślemy email z instrukcjami odnośnie płatności. Po zaksięgowaniu płatności przygotujemy voucher i wyślemy go na maila podanego w formularzu. Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty wysłania go mailem. W celu realizacji prosimy o kontakt z kilkudniowym wyprzedzeniem. 

 

Voucher Strzelecki

Wypełnij formularz online i otrzymaj VOUCHER do wykorzystania na strzelnicy DESERT STORM w Radostowie Średnim. 

    Dla kogo ma byc VOUCHER?

    W przypadku wyboru VOUCHERA na dowolna kwotę prosimy o podanie kwoty - minimum 100PLN.

    Minimum 4 characters