Koszyk: 0 items 0

Strzelnica Bolesławiec Szkolenia

Strzelnica dla każdego w okolicach Bolesławca

Strzelnica DESERT STORM położona jest 26min jazdy samochodem z Bolesławca. Aby do nas dotrzeć należy kierować się na Ocice, Gościszów oraz Mściszów. Niedaleko położona strzelnica od Bolesławca znajduje się w Radostowie Średnim. Jadąc z kierunku Mściszowa należy skręcić w prawo przed wjazdem do Radostowa. Strzelnica Desert Storm znajduje się na terenie żwirowni. 

Strzelnica Desert Storm jest jedynym obiektem szkoleniowym w okolicach Bolesławca, gdzie odbędziesz trening strzelecki prowadzony przez instruktorów certyfikowanych przez SIG SAUER Academy USA. Posiadamy własny obiekt szkoleniowy oraz własną broń szkoleniową, która jest do Twojej dyspozycji zarówna na szkoleniach jak i podczas strzelań rekreacyjnych. Pamiętaj nasz obiekt znajduje się tylko 26min jazdy samochodem z Bolesławca. 

Zacznij swoja przygode ze strzelectwem

Skantaktuj sie z nami dzisiaj

Szkolenia grupowe oraz indywidualne

Odkryj swoje nowe hobby i pasje

Szkolenia dla służb mundurowych

Szkolenia dla profesjonalistów.

Sprawdź nasza ofertę szkoleniową oraz co gwarantujemy dla strzelców z Bolesławca.

 • Zapewniamy broń

  Nie posiadasz własnej broni? To nie problem – skorzystaj z naszych jednostek broni szkoleniowej. Posiadamy szeroki asortyment pistoletów oraz karabinki AR15/AK47.

 • Profesjonalny trening

  Nasza kadra instruktorska posiada wieloletnie doświadczanie szkoleniowe oraz kwalifikacje instruktorskie pozyskane miedzy innymi w SigSauer Academy w USA.

 • Amunicje 

  W pakietach szkoleniowych zapewniamy amunicje. Przy treningach indywidualnych lub korzystaniu z naszej strzelnicy DESERT STORM jest możliwość zakupu amunicji. Cennik na dole strony.

 • Ochraniacze oczu i słuchu

  Uczestnikom naszych szkoleń oraz klientom indywidualnym zapewniamy okulary ochronne oraz ochronę słuchu. Bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy sobie na pierwszym miejscu. 

Poznaj nas bliżej

Firma szkoleniowa BZ Academy powstała w 2015 roku a jej celem jest szkolenie osób cywilnych, policji, agentów ochrony oraz operatorów całego świata z zakresu strzelectwa praktycznego, strzelectwa taktycznego, samoobrony oraz reakcji w sytuacjach kryzysowych. BZ Academy posiada wykwalifikowaną kadre instruktorska z wieloletnim miedzynarodowym doświadczeniem. Szkolimy według najwyższych standardów metodyki nauczania poznanych na kursach instruktorskich w USA. BZ Academy jako jedyna w Europie akademia szkoleniowa posiada instruktorów, którzy pozytywnie przeszli i zaliczyli szkolenia instruktorskie w Sig Sauer Academy w New Hampshire USA. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki sposób nauczyć każdego jak bezpiecznie i sprawnie poslugiwac sie bronia palna nie tylko na strzelnicy podczas strzelań rekreacyjnych, ale również podczas sytuacji kryzysowych w wysokim stresie.

Sprawdź naszą ofertę szkoleniową oraz możliwość skorzystania ze strzelnicy Desert Storm koło Bolesławca. 

Szkolenia Strzeleckie Pistolet Karabin 20km od Bolesławca

W swojej ofercie BZ ACADEMY POLSKA posiada szeroką gamę szkoleń strzelecko-taktycznych dla nowych strzelców oraz tych, którzy posiadają doświadczenie w strzelectwie praktyczno-taktycznym. Sprawdź naszą ofertę poniżej:

Zasady bezpieczeństwa

W BZ Academy szkolimy świadomych strzelców i edukujemy ich z zakresu bezpieczeństwa uzywania broni palnej, dlatego kluczowe jest przestrzeganie zasad bezpieczenstwa przez wszystkich uzytkowników strzelnicy.

 1. Dyscyplina palca an spuście – palec an spuście kladziemy dopiero, gdy many zgrane przyrządy celownicze na celu I jesteśmy gotowi oddać strzał. W przeciwny wypadku ułożenie palca na spuście, jest niedopuszczalne. 
 2. Świadomość kierunku lufy – zawsze miej swiadomość gdzie skierowana jest broń i kontroluj kierunek wylotowy poscisku. Nigdy nie kieruj lufy na inne osoby oraz części własnego ciala.
 3. Bądź zawsze pewny stany swojej broni, czy jest rozładowana, czy załadowana i gotowa do strzału. W razie wątpliwości sprawdz jej stan w bezpiecznym kierunku, który wyznaczy instruktor prowadzący strzelanie. 
 4. Miej świadomość sytuacyjną i przed oddaniem strzału upewnij się, że jest bezpiecznie. Sprawdź czy nie ma żadnych osób przed tobą, przed celem, bądź za celem. 

Sprawdź klip z otwarcia strzelnicy

Zrób prezent bliskiej osobie

Podaruj kupon szkoleniowy swoim bliskim. Idealny prezen na urodziny lub inną okazje.

Godziny otwarcia

Strzelnica dostępna indywidualnie. Prosimy o kontakt w celu zarezerwowania terminu. Jeżeli nie prowadzimy szkoleń - można przyjechać z Bolesławca i postrzelać lub wynająć.

Przy każdym pakiecie strzeleckim uczymy poprawnej obsługi broni zgodnie z najnowszymi wytycznymi SIG SAUER Academy w USA.
Dostępne pakiety strzeleckie dla osób bez własnej broni.

Pakiet Pistolet

250PLN
 • Glock 17
 • 100szt Amunicji 9mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron
Rezerwuj Termin

PAKIET KARABIN

300PLN
 • AR15/M4/AK47
 • 50szt .223 + 50szt 7.62mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron>
Rezerwuj Termin

PAKIET MIESZANY

280PLN
 • Glock 17 / AR15 / AK47
 • 40szt 9mm + 40szt .223 + 40szt 7.62mm
 • Opieka Instruktora
 • Nie wymagane pozwolenie na bron
Rezerwuj Termin
NIE WYMAGANE POZWOLENIE NA BRON

Nie chcesz pakietu? - plac tylko za amunicje.

W cene wliczona obsługa instruktora, tarcze strzeleckie, oraz wynajem broni. Do dyspozycji Pistolety Glock oraz XDM. Karabinki AK47 oraz AR15.

KOSZT AMUNICJI (minimum 10szt z jednego kalibru)
- 9mm Parabelum 3PLN (Glock17/Glock19/Glock19X/XDM)
- .223 rem 4PLN (AR15)
- 7.62 3.50PLN (AK47)
- 9mm Makarov 3PLN (PM63 RAK - Ręczny Automat Komandosa)
- Strzelba 12G 3.50PLN
- .22lr 1.50PLN

W celu skorzystania ze strzelnicy prosimy o kontakt. Spotkania umawiamy indywidualnie. NIE MUSISZ MIEC POZWOLENIA NA BRON. My dostarczamy bron i amunicje.

Lokalizacja Ośrodka Szkoleń BZ Academy – Strzelnica Desert Storm w okolicach Bolesławca.

 

Strzelnica Desert Storm i firma szkoleniowa BZ Academy znajduje się w Radostowie Średnim w okolicy Lubania i Bolesława.

Z Bolesławca – najkrótsza droga z Bolesława na Strzelnice Desert Storm prowadzi przez Ocice, Gościszów i Mściszów. Trasa zajmuje ok 28 minut. Po wyjezdzie z Mściszowa w strone Radostowa Średniego po ok 2km będzie widać nasz obiekt po prawej stronie. Należy skręcić w prawo przed wałami polną utwardzaną drogą.

Jeżeli szukasz strzelnicy w Bolesławcu, Strzelnica Desert Storm jest w zasięgu reki. Sprawdź nasze szkolenia i skontaktuj się z nami. Pamiętaj to tylko 20km od Bolesławca.