Koszyk: 0 items 0

Kursy ONLINE

Szkolenia Strzeleckie Online 

Witamy na stronie kursów i szkoleń strzeleckich online. Znajdziesz tutaj zarówno materiały online do treningu strzeleckiego w domu, pracy manualnej na broni palnej jak również materiały do pracy na strzelnicy. 

W tym dziale prezentujemy nasze materiały doszkalające online z zakresu strzelectwa. Materiał każdego kursu szkoleniowego jest starannie dobrany i tak skonstruowany, abyś mógł wystartować od zera i przejść kolejne kroki szkolenia poszerzając swoją wiedzę oraz praktykując najnowsze metody strzeleckie. Do każdego modułu szkoleniowego online dostaniesz klipy video z demonstracja, opis wykonywanego ćwiczenia oraz jeżeli są dostępne, materiały pomocnicze. Wszystko po to abyś w sposób płynny podnosi swoje umiejętności. 

Pamiętaj, że żaden trening strzelecki online nie zastąpi pracy na strzelnicy z profesjonalnie przeszkolonym instruktorem strzelectwa. Materiały dostępne w naszym dziale treningów strzeleckich online należy traktować jako suplementację, bądź przypomnienie zdobytej wiedzy na strzelnicy. 

1. BZ VOD ONLINE PORTAL – PONAD 600 FILMÓW HD

Sprawdź BZ VOD ONLINE PORTAL i poszerzaj wiedzę na temat strzelectwa i samoobrony.

Na początek polecamy zapoznać się z portalem BZ VOD, gdzie znajdziesz ponad 600 filmów szkoleniowych online z zakresu treningu strzeleckiego oraz samoobrony Krav Maga. Portal ten został przygotowany w j.angielskim, jako, że jest kierowany dla wszystkich chętnych chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu samoobrony oraz strzelectwa obronnego. 

Dostępna jest wersja darmowa z ponad 100 filmów HD oraz wersja premium, gdzie dostaniesz dostęp do ponad 600 filmów szkoleniowych online. Polecamy sprawdzić wersje darmową, jeżeli Cię przekona możesz spróbować wykupić testowy dostęp do wersji premium, który kosztuje £1 za 7 dni, czyli ok 5PLN. Jeżeli Ci się spodoba to zapraszamy do subskrypcji, która kosztuje £9.99 za miesiąc, czyli ok 49PLN. Zawsze dogrywamy nowe materiały i dbamy o ich jakość. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i kasować płatność logując się do swojego konta. 

SPRAWDZ BZ VOD PORTAL

SPRAWDŹ BZ VOD PORTAL ZA DARMO

Cisz się dostępem do ponad 600 filmów szkoleniowych z zakresu strzelectwa oraz samoobrony prowadzonych przez eksperta z 15 letnim stażem szkoleniowym.

2. Kursy i szkolenia strzeleckie ONLINE

Kursy strzeleckie online do treningu bezstrzałowego oraz do treningu na strzelnicy prowadzone przez Instruktora Certyfikowanego Przez legendarną SIG SAUER ACADEMY USA.

W tym dziale prezentujemy nasze materiały doszkalające online z zakresu strzelectwa. Materiał każdego kursu strzelecki online jest starannie dobrany i tak skonstruowany, abyś mógł wystartować od zera i przejść kolejne kroki szkolenia poszerzając swoją wiedzę oraz praktykując najnowsze metody strzeleckie. Do każdego modułu szkoleniowego online dostaniesz klipy video z demonstracja, opis wykonywanego ćwiczenia oraz jeżeli są dostępne, materiały pomocnicze. Wszystko po to abyś w sposób płynny podnosi swoje umiejętności. 

SZKOLENIA ONLINE

KURSY I SZKOLENIA ONLINE BĘDĄ DOSTĘPNE WKRÓTCE

Jesteśmy w trakcie przygotowań sprecyzowanych szkoleń strzeleckich online. Prosimy o chwilę cierpliwości. 

3. Klipy VIDEO ze szkoleń strzeleckich

Przygotowaliśmy dla ciebie serie filmów instruktażowych nagranych podczas naszych szkoleń. Będziesz mógł tutaj zajrzeć i sprawdzić nie tylko jak wyglądają nasze szkolenia, ale jak byłeś/byłaś ich uczestnikiem, odświeżyć sobie zdobytą wiedzę. Klipy ze szkoleń pistoletowych i karabinowych są dostępne w tej sekcji za darmo. Dodamy też specjalnie nagrane techniki strzeleckie i będziemy rozmawiać na temat nurtujących was pytań dotyczących strzelectwa bojowego. 

Klipy Video Z Naszych Szkoleń

Przeglądaj darmowe klipy z naszych szkoleń i poszerzaj swoją wiedzę

Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii filmów szkoleniowych z naszych kursów strzeleckich online. 

Sprawdź też nasze szkolenia stacjonarne na obiekcie Desert Storm.